Vanzare apartament cu 2 camere intr-un ansamblu nou de apartamente situat in cartierul Zorilor, in zona strazii Observator, la 2 minute de Recuperare.
Ansamblul este unul modern, construit cu materiale de cea mai buna calitate pe un regim de inaltime S+P+4E.
Apartamentul propus este disponibil la etajul 3 sau 4, fiind compus din living, bucatarie, 1dormitor, 1 baie,1 balcon.
2 camere
Cameră zi/hol/loc masă/bucătărie:32.07 mp
Cameră:12.44 mp
Baie:6.71 mp
Hol:4.80 mp
Suprafața utilă:56.02 mp
Balcon:15.31 mp
Suprafața totală:71.33 mp
Se preda la stadiul de semifiniasat cu: centrala termica in condensatie,calorifere,geamuri termopan cu trei foi de sticla,sape de egalizare, instalatii trase la pozitie, usa antiefractie,interfon.
Beneficiaza de o compartimentare excelenta, potrivita persoanelor dinamice.
Imobilul dispune de lift cu acces direct din parcarea subterana .
PRET APARTAMENT + PARCARE SUBTERANA : 103.000 EURO (TVA 5% inclus in pretul final). Prețurile sunt pentru un avans de minim 20%, pentru un AVANS mai mare se ofertă discount.
Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati.